خدمات

پشتیبانی شبکه

پشتیبانی شبکه های کامپیوتری، در حقیقت به مفهوم نگهداری شبکه، مراقبت و رفع ایراد بوجود آمده در قسمت نرم افزاری و سخت افزاری شبکه کامپیوتری است که علاوه به رفع اشکالات شبکه خرابی های کامپیوتر هم شامل این خدمات میشود. این حرفه در دنیای امروزی یک شغل بسیار مهم محسوب میشود چرا که با امنیت اطلاعات در شبکه های کامپیوتری سرو کار دارد و اگر در کوتاهترین زمان خدمات پشتیبانی شبکه به خوبی ارئه نشود خسارت زیادی ایجاد خواهد نمود. شرکت رایان پشتیبان ارائه دهنده خدمات پشتیبانی شبکه در تهران این موضوع را خیلی خوب درک کرده و تلاش می نماید با ارائه خدمات متمایز و مشاوره های به موقع از مشکلات کامپیوتری و شبکه پیشگری کرده و با کسب رضایت مشتریان خدمات خود و تعداد مشتریان را گسترش دهد.

درخواست تماس

در صورت نیاز به طرح سوال یا مشاوره فرم زیر را تکمیل کنید در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت

تایید کنید که ربات نیستید با انتخاب فنجان.

بروز رسانی نرم افزار و تعمیر یا تعویض سخت افزار

بسیاری از سیستم‌های سخت افزاری که در شبکه ‌های کامپیوتری به کار گرفته شده‌اند، از قدیمی‌ترین تجهیزات ارائه شده هستند. این تجهیزات در مدت زمان طولانی مستهلک می‌شوند و نیاز به تعمیر خواهند داشت. از سوی دیگر تجهیزات جدیدی در صنعت شبکه ارائه شده‌اندنیزامند دانش تخصص در این زمینه میباشد. که امکان راه‌اندازی یک شبکه امن و سریع را فراهم می‌کنند. کارشناسان رایان پشتیبان در صورت نیاز تجهیزات قدیمی را با تجهیزات جدید تعویض می‌کنند، تا شبکه با سرعت و امنیت بیشتری قابل استفاده باشد. در این مرحله نرم افزارها و آنتی ویروس‌های موجود در شبکه بروز رسانی می‌شوند و patch های امنیتی بر روی دستگاه‌ها اجرا می‌شوند. تا امنیت شبکه در بالاترین حالت ممکن قرار داشته باشد.

خدمات نرم افزار

بخشی از خدمات نرم افزاری ارائه شده در ایده پرداز شامل نصب انواع سیستم عامل ها به صورت تخصصی به همراه کلیه درایورها و به همراه تضمین صحت کارکرد می‌باشد. خدمات نرم افزاری سیستم عامل ویندوز٬ خدمات نرم افزاری سیستم عامل مک٬ خدمات نرم افزاری سیستم عامل لینوکس نیز در این مرکز ارائه می‌شود در مرکز خدمات و تعمیرات تخصصی ناوک تمامی خدمات نرم افزاری عمومی و تخصصی انجام میپذیرد.طراحی عیب یابی های تخصصی نرم افزاری٬ برطرف کردن ایرادات درایور٬ حل مشکلات نرم افزاری٬ نصب نرم افزارهای عمومی و تخصصی و هر نوع خدمات نرم افزاری مورد نیاز مشتری.

Intensive Course

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur piscing elit. Nunc ultri auctor sapien id cursus. Aliquam maximus turpis in vehicula semp Fusce et ultrices libero, at suscipit lacus. Sed vitae fringilla nibh.

Learn More

کارشناسان ما آماده ارائه خدمات تلفنی ، اینترنتی و حضوری به مشتریان محترم می باشند.

13 سال سابقه کاری و رضایت مشتریان مهمترین نشانه تعهد و تخصص ایده پردازان می باشد.

  • 06132221435

عضویت در خبرنامه ایمیلی


تایید کنید که ربات نیستید با انتخاب ستاره.

(ما داده های شما را با کسی به اشتراک نمی گذاریم و فقط از آن برای ارسال اطلاعات مفید استفاده می کنیم)