نصب و راه اندازی VOIP

 

شرکت ایده پردازان با تجربه‌ای ده ساله در ارائه‌ی خدمات نصب و راه اندازی VOIP در سطوح ملی و بین‌المللی و بهره‌گیری از کادری متخصص و پیشرو در تکنولوژی‌های روز دنیا،امکان ارائه‌ی راه‌حل‌های متنوع در زمینه‌ی انتقال صوت و تصویر بر روی بستر شبکه و همچنین سیستم‌های ارتباطات یکپارچه را فراهم نموده است.

در ادامه توضیح مختصری در مورد این تکنلوژینصب و راه اندازی VOIP و مزایای آن ذکر شده است

VOIP (انتقال صوت بر پایه پروتکل IP) که با نام IP تلفنی نیز از آن یاد می شود، امکان استفاده از اینترنت و شبکه‌های کامپیوتری را برای مکالمات تلفنی فراهم می نماید. در مقابل استفاده از خطوط تلفن سنتی ، VOIP از فنآوری دیجیتال استفاده می‌نماید. پیشرفت شگفت انگیز فناوری در تلفن‌های مبتنی بر IP با حذف مرزهای سنتی، دنیای جدیدی از ارتباطات را برای مدیران هوشمند سازمانها به ارمغان آورده است. برای سازمانها و موسساتی دارای بیش از یک شعبه، نصب و راه اندازی VOIP قادر است ارتباط بین ۱۰۰ها شعبه آنان را برقرار کند که هر کدام از این شعبات نیز خود برخوردار از یک سیستم مستقل تلفنی عادی یا بر بستر IP می‌باشند. با سیستم‌های VOIP دیگر فرقی بین پرسنل این شعبات با پرسنل دفتر مرکزی شرکت از لحاظ تماس گیرندگان نیست چراکه همه پرسنل در یک شبکه تلفنی پاسخگوی تماس گیرندگان خواهند بود.

.همکاران ما در تمامی ساعات اداری آماده پاسخگویی به سوالات شما در رابطه با نصب و راه اندازی VOIP و این تکنولوژی و ارائه‌ی توضیحات لازم می‌باشند.

خواهشمند است، جهت آشنایی بیشتر از خدمات ما و آگاهی از هزینه‌های نصب و راه اندازی VOIP، در سازمان یا شرکت خود با مشاورین بخش فروش و پشتیبانی شرکت ایده پردازان تماس حاصل فرمایید.